İnsan Kaynakları

İş ilanlarıİklimlendirme Soğutma Teknikeri / İzmir

Firmamızın projelerinde ve mobil ekip departmanında görevlendirilmek üzere  İZMİR 'de ikamet eden /edebilecek  İklimlendirme ve Soğutma Teknisyenleri aranmaktadır.

 İlanı incele


Elektrik Teknisyeni / İzmir

Firmamızın projelerinde ve mobil ekiplerimizde  görevlendirilmek üzere  İZMİR 'de ikamet eden / edebilecek  OG ,AG , Zayıf Akım konularında uzman Elektrik Teknisyenleri aranmaktadır.

 İlanı incele


Elektrik Teknisyeni / Çerkezköy

Firmamızın projelerinde ve mobil ekiplerimizde  görevlendirilmek üzere  Çerkezköy'de ikamet eden / edebilecek  OG ,AG , Zayıf Akım konularında uzman Elektrik Teknisyenleri aranmaktadır.

 İlanı incele


Müşteri Yöneticisi (Mekanik / Elektrik Konusunda Tecrübeli)

Firmamızın projelerinde görevlendirilmek üzere ,kurum ile müşteri arasında iletişim kanalı oluşturacak , müşteri beklentilerine uygun olarak hizmetin verilmesini koordine edecek, Müşteri Yöneticisi  aranmaktadır.

 İlanı incele


Elektrik Teknisyeni -Teknik İşletmeler -İstanbul

Firmamızın Teknik İşletme projelerinde görevlendirilmek üzere OG ,AG , Zayıf Akım konularında uzman Elektrik Teknisyenleri aranmaktadır.

 İlanı incele


Sıhhi Tesisat Teknikeri / İstanbul

Yürütmekte olduğumuz projelerimizde  görevlendirmek üzere   İSTANBUL 'da ikamet eden / edebilecek  sihhi tesisat ve inşai işler teknikeri  aranmaktadır.

 İlanı incele


Elektrik Teknisyeni /İstanbul Anadolu-Avrupa

Firmamızın projelerinde ve mobil ekiplerimizde  görevlendirilmek üzere  OG ,AG , Zayıf Akım konularında uzman Elektrik Teknisyenleri aranmaktadır.

 İlanı incele


İklimlendirme Soğutma Teknikeri / İstanbul

Firmamızın projelerinde ve mobil ekip departmanında görevlendirilmek üzere  İSTANBUL 'da ikamet eden/edebilecek  İklimlendirme ve Soğutma Teknisyenleri aranmaktadır.

 İlanı incele